ППУ

Утеплення пінополіуретаном (ППУ) – це зниження втрат тепла на 50%!

Залиште свій номер ми звяжемся з вами!

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Отримайте безкоштовну консультацію за номером

📱050 140 27 28 

 

Підвищення енергоефективності є важливим трендом наших днів. Завдяки роботі вчених та технологів, сьогодні вирішити це завдання можна способом, який якісно

перевершує все доступне раніше. Ми пропонуємо зробити утеплення напиленням пінополіуретану (ППУ).

По комплексу технічних та експлуатаційних параметрів він перевершує традиційні матеріали в рази! З його допомогою впевнено вирішується завдання підвищення енергоефективності на об’єктах будь-якого типу – промислових підприємствах, громадських будинках, складських об’єктах, приватних будинках та квартирах.

За рахунок високих теплоізоляційних властивостей матеріалу ціна утеплення компенсується за нинішніх тарифів вже за 2-3 роки. І врахуйте, що тарифи неухильно зростають, а термін надійної служби утеплювача перевищує 30 років!

 

Чому утеплення ППУ якісно перевершує інші варіанти?

 

Теплопровідність пінополіуретану 0,019-0,028  Вт/м*К

За величиною коефіцієнта теплопровідності ППУ перевищує всі представлені сьогоднішньому ринку ізоляційні матеріали. Причому мінеральну вату, ековату, піноізол та будь-які волокнисті утеплювачі він перевершує в рази! І, відповідно, настільки ж ефективніше працює на збереження тепла, створює правильний мікроклімат та знижує витрати на оплату енергоносіїв!

 

Термін служби – 50 років, гарантія 30 років

За цим показником пінополіуретан перевершує конкурентів не в рази, а в десять разів і більше! Традиційні утеплювачі надійно служать 3-5 років.Після закінчення цього терміну вони стрімко знижують ефективність у роботі та їх доводиться змінювати. Причому це спричиняє глобальний ремонт з демонтажем фасадного оздоблення, монтажем нового утеплювача та нового фасаду. Тобто знадобляться набагато більші витрати, ніж вартість утеплювальних робіт. А паспортний термін служби ППУ становить 50 років, компанія “Профбуд” надає 30-річну гарантію на матеріал!

 

Утепліть будинок до 300 кв. всього за 1 день

Пропонований нами теплоізоляційний матеріал набагато технологічніше конкуруючих варіантів. Він наноситься методом напилення та надійно прилипає (властивість природної адгезії) до поверхонь з бетону, цегли, дерева, металу та інших будівельних матеріалів. При цьому не доводиться свердлити отвори в конструкціях, використовувати кріплення. На невеликих об’єктах роботи завершуються за один день, на середніх та великих – за 1-3 дні.

 

Економія коштів

Утеплення пінополіуретаном забезпечує зниження втрат тепла на 50%. За сьогоднішніх тарифів постачальників тепла, енергії, палива витрати на послугу окупаються не більше ніж за 5 років. А лише гарантійний термін служби матеріалу перевищує 30 років. Тобто забезпечується, як мінімум, 10-ти разова окупність! 

 

Отримайте розрахунок Вашого об’єкта заповнивши форму нижче

 • Крок 1
 • Крок 2
 • Крок 3
 • Крок 4
 • Крок 5

Що плануєте утеплювати?

Крок 1

Свій варіант

Якою є приблизна площа приміщення в м²?

Крок 2

Яка запланована товщина утеплення мм?

Крок 3

Яким матеріалом плануєте утеплювати?

Крок 4

Для отримання розрахунку заповніть контакти

Ім'я

Телефон

Натисніть кнопку "ВІДПРАВИТИ" нижче


Переваги поліуретану як утеплювача

 

Абсолютно безпечний для здоров’я

Повна безпека ППУ підтверджена відповідними сертифікатами у всіх країнах     світу, насамперед – у Європі та США. Пінополіуретан без обмежень використовується при обробці медичних та дитячих установ, на підприємствах харчової промисловості.

 

Пожежна безпека

Пропонований компанією варіант утеплювача відповідає всім чинним нормам пожежної безпеки будівель та споруд. Матеріал пожежобезпечний, він не підтримує горіння, чим вигідно відрізняється від цілого ряду пінопластів.

 

Відмінна гідроізоляція

Більшість традиційних матеріалів втрачає теплоізоляційні властивості під впливом вологи. – Як кажуть фахівці, «набирають воду», яка стає провідником тепла. ППУ не пропускає вологу, тому не втрачає своїх властивостей і також забезпечує додатковий паро-, вітро- і гідрозахист об’єкта.

 

Шумоізоляція

Шумоізоляція житла та багатьох інших об'єктів мають велике значення, для зручного використання приміщень. При утепленні ППУ це завдання частково вирішується автоматично. 
Причому, якщо необхідно захист від шуму збільшити суттєво, можна напилити додатковий шар із підвищеними звукоізоляційними властивостями.

 

 

Мала вага та висока стійкість

Завдяки малій вазі полімерного утеплювача немає потреби підсилювати несучі конструкції, вживати інших заходів, що потребують додаткових витрат. Пінополіуретан стійкий до впливу води, хімічних речовин (наприклад, миючих засобів), тобто практичний в експлуатації.

 

Стійкість до перепадів температури

Ні найсильніші морози, ні літня спека або нагрівання, наприклад, від розташованого обладнання не страшні утеплювачу. Діапазон робочих температур ППУ становить від -200 до +120 °С.

 

Без мостів холоду

Найважливіша властивість ізоляційного матеріалу. Наприклад візьмемо пінопласт. Припустимо, що навіть за кілька років експлуатації його плити збережуть теплоізоляційні властивості. Але через вібрації, рухи ґрунту та інші причини з’являться і розширяться щілини між плитами пінопласту! А шар ППУ монолітний, у ньому просто немає швів, які можуть з часом розійтися.

 

Не схильний до гниття і гризунів

Враховуючи довгий термін служби матеріалу, ця властивість має велике значення. Крім того, що пінополіуретан не гниє, не поїдається гризунами, у шарі утеплювача також не створюються умови, сприятливі для розвитку колоній комах або мікробів.

 

 

Єдиний мінус пінополіуретану – руйнується під впливом ультрафіолетових променів

 

На частині об’єктів цей мінус не має жодного значення. Наприклад, якщо матеріал заливається у порожнини стін, на нього просто не можуть потрапляти сонячні промені. Так само при утепленні горища та мансард УФ випромінювання просто не потрапляє на утеплювач.

В інших випадках питання вирішується нанесенням захисного шару фарби, штукатурки або використанням панелей.

 

Порівняння з аналогічними утеплювачами

Показники ПінополіуретанПінополістиролПінопластМінвата
Коефіцієнт теплопровідності Вт/мK0.0220.0350.040,045-0,05 (суха)
0,18-0,2 (волога)
Товщина покриття, мм50 мм80 мм.100 мм125 мм
Додаткове кріпленняНіТакТакТак
Необхідність пароізоляціїНіНіТакТак
Необхідність складати НіТакТакТак
Продуктивність робіт200-300 м230-60 м230-60 м230-60 м2
Фактичні тепловтрати В 1,7 раза нижче  нормативних стандартів ДБН немає даних немає данихперевищення нормативних стандартів ДБН  після 12 місяців експлуатації
Термін експлуатації 50 років15 років15 років5-7 років
Наявність мостів холодуНіТакТакТак
Вологопоглинання , %10.522015-10-01 00:00:00
Температура застосування , С.-150…+120-50…+80-150…+80-70…+250
Дає усадку НіНіНіТак
Група горючостіГ1, Г2, Г3Г4Г4-Г3Г1-НГ

 

З наведеної таблиці можна зробити висновок, що найефективніший утеплювач на сьогоднішній день – це пінополіуретан (ППУ), який підходить для теплоізоляції будь-яких об’єктів!

 

 

Вартість проведення робіт за м2

Напилення жорсткого пінополіуретану (ППУ) із закритопористу комірку, щільністю 35-40 кг/м3

ППУЦіна напилення ППУ за 1 кв. при товщині шару 5 см (50 мм)
до 100 м2100-200 м2200-500м2більше 500 м2
Пінополіуретан 
Huntsman
620 грн605 грн470 грндоговірна
Пінополіуретан Whitechem 620 грн605 грн470 грндоговірна
 • Виїзд спеціаліста на об’єкт безкоштовний у межах 50 км  Чернівецької обл.
 • Всі ціни усереднені, реальна вартість об’єкту визначається після виїзду нашого спеціаліста на вимірювання та огляд.

 

Отримайте розрахунок Вашого об’єкта заповнивши форму нижче

 • Крок 1
 • Крок 2
 • Крок 3
 • Крок 4
 • Крок 5

Що плануєте утеплювати?

Крок 1

Свій варіант

Якою є приблизна площа приміщення в м²?

Крок 2

Яка запланована товщина утеплення мм?

Крок 3

Яким матеріалом плануєте утеплювати?

Крок 4

Для отримання розрахунку заповніть контакти

Ім'я

Телефон

Натисніть кнопку "ВІДПРАВИТИ" нижче

 

 

Низька ціна та її наслідки

Неякісні матеріали несумлінні підрядники використовують для отримання утеплювача дешеві компоненти сумнівних
 виробників або закуповують компоненти з простроченим терміном придатності, додають воду для збільшення обсягу готової піни, знижуючи
її щільність. Неодмінний результат цього – погіршення якості теплоізоляції та виникнення ризику для здоров’я мешканців будинку.
Крім того, ізоляційний шар може виділяти неприємні запахи.

Дешеве обладнання. У ряду виконавців робіт виникає бажання максимально заощадити при покупці обладнання. Результатом цього стають не лише очевидні проблеми, наприклад, затримки на годинник чи дні через поломки техніки. Важливіше інше: При використанні обладнання низького тиску компоненти змішуються не належним чином. З цієї причини компоненти не повністю каталізують у хімічній реакції та залишаються вільні радикали, які негативно  впливають на екологію та мікроклімат.

Недобросовісний підхід до напилення

Отримати із замовника повну ціну на роботу, але максимально знизити власні витрати – таке завдання “ппу -майстри” вирішують у різний спосіб. Варіанти: напилити дуже тонкий шар матеріалу, відмовитись або провести лише примітивну  підготовку поверхонь перед напиленням ППУ. В результаті ізоляційний шар або відразу не забезпечує потрібного ефекту або швидко руйнується в процесі експлуатації.

Низька кваліфікація працівників

Не секрет, що залучення низько кваліфікованої робочої сили, заробітчан сьогодні широко практикується в будівельній галузі. Проте одне – використання їх у підсобних роботах, інше – і під час відповідальних технологічних операцій. Безумовно, майстер за певний час може навчити новачка. Ось тільки новачок вже стане майстром із відповідною зарплатою! Тому тим фірмам, які пропонують утеплення ППУ дешево, характерна висока плинність кадрів. Результат – у фірмі просто немає працівників, здатних якісно виконати роботу.

Робота «з коліс» та без гарантії

Як ще можна заощадити, якщо не думати про клієнтів і кінцевий результат? Не мати взаємодіючих із замовниками менеджерів, власного складу та обладнання.

 Накладні витрати скорочуються, але: Клієнт довго не може вирішити навіть дрібне питання.

Для виконання робіт використовуються не ті компоненти та обладнання, які потрібні за технологією, а ті,  які зараз є у таких робітників. Результат – жодної гарантії якості робіт. Навіть якщо формально гарантія буде надана, не факт, що вона виявиться чинною. Адже за такого підходу до справи фірма змушена регулярно змінювати ім’я та прописку, щоб не виконувати дорогі зобов’язання.

 

 

Висока та середня ціна

Якісні матеріали

Якість компонентів полімерної суміші на 75% визначає якість кінцевого результату. Приблизно у такій самій пропорції витрати на компоненти визначають ціну послуги напилення ППУ. Тому в цьому питанні економія зовсім недоречна. Тільки з використанням якісних компонентів отримують безпечну теплоізоляцію, що надійно працює десятиліттями

Професійне обладнання власного виробництва 

Компанія Profbud  використовує при напиленні ППУ якісні компоненти та професійне обладнання високого тиску. Компоненти суміші підігріваються, подаються та змішуються у точній відповідності до вимог технології. Це дозволяє отримати якісний шар утеплювача.

Дотримання всіх вимог технології

Як і в будь-якій справі, при утепленні пінополіуретаном немає дрібниць. Строго дотримуватися технологічного процесу  необхідно на всіх етапах. Оброблювані поверхні слід підготувати з урахуванням їхнього стану. Тобто потрібно не просто видалити пил і забруднення, але в багатьох випадках загрунтувати, видалити фрагменти, що руйнуються, врахувати специфіку будівельного матеріалу. А при напиленні важливо враховувати параметри  навколишнього середовища, вологість та температуру поверхні, враховувати точку роси, правильно готувати компоненти перед нанесенням, вирівнюючи їх в’язкості, правильно наносити утеплювач шар за шаром, досягаючи необхідної товщини.

Бригада досвідчених спеціалістів

Бригада досвідчених фахівців .Персонал – це головне надбання та гордість компанії Profbud. Люди у нашій компанії не просто працюють ,вони  постійно підвищуючи свою кваліфікацію, переймаючи досвід провідних майстрів у галузі утеплення та гідроізоляції ППУ та ПС . Наші фахівці працюють у складі бригад, що спеціалізуються на певних напрямках – утепленні житлових будинків, балконів, ангарів, промислових об’єктів тощо. Тобто ваше замовлення виконуватимуть профільні фахівці, які без зайвих витрат часу якісно виконають роботу з використанням багатого досвіду.

Гарантія на виконані роботи

Підписання договору надання послуг  , 5-річна гарантія на монтаж та 25 річна гарантія на матеріаль від виробника,  це більш ніж промовиста характеристика якості утеплення ППУ від компанії Profbud . Ми забезпечуємо необхідний контакт із замовниками, маємо власне обладнання, склад, де зберігається все необхідне для виконання робіт на об’єктах будь-якого типу Зазначимо, що наявність у компанії власного складу дозволяє замовникам заощаджувати, а не підвищує ціну послуги. Оскільки Profbud  сама є офіційним представником  необхідних компонентів Європейського виробництва . Це дозволяє знизити вартість матеріалів у всіх випадках.

 

Чому вартість утеплення ППУ відрізняється у різних компаній?

Гранично коротка відповідь на поставлене питання: Відмінність у цінах визначають відповідальний та безвідповідальний підхід. Використання якісних компонентів, обладнання, скрупульозне дотримання вимог технології та заходів безпеки – це відмінна риса роботи компанії Profbud . І саме ці фактори визначають всі переваги утеплення пінополіуретаном, які представлені на цій сторінці. Проведемо коротке, але промовисте порівняння:

 

Як ми працюємо?

Подача заявки

Ви можете залишити заявку на сайті, або зателефонувати нам за номерами +380501402728, +30670085519

 

 

Безкоштовна консультація

Наші фахівці докладно проконсультують Вас і дадуть відповідь на всі запитання

 

 

Виїзд на об’єкт

Наші спеціалісти безкоштовно виїдуть на Ваш об’єкт для складання кошторису

 

 

Заключення договору 

Захист та гарантії у виконанні зобов’язань в зазначені терміни 

 

 

Виконання робіт

Утеплення об’єкту на професійному рівні за мінімальний проміжок часу

 

 

Об’єкт готовий

Ви отримуєте утеплене приміщення із затишним мікрокліматом

 

Profbud  при утепленні ППУ використовує тільки сертифіковані матеріали та обладнання

Чому для зниження тепловтрат слід звернутися до нашої компанії?

 

Наші сертефікати

 

 

Сучасні технології утеплення

 

 

 

Врахування всіх ваших вимог

 

 

 

Швидке виконання робіт

 

 

 

Професіонали з великим досвідом

 

 

 

Якісні компоненти Європейського виробництва 

 

 

 

Оптимальна вартість послуг

 

 

 

Якісне нанесення та гарантія  дотримання техпроцесів

 

 

 

Зниження витрат на опалення та кондиціонування 

 

 

Контакти

Для отримання консультації стосовно вибору утеплювача для Ваших потреб звертайтесь до Profbud, кваліфіковані фахівці допоможуть Вам підібрати утеплювач та виконають роботи по утепленню та гідроізоляції на професійному рівні за мінімальний термін.

+380501402728
+380681402728

Ми на карті

 

1 Коментар

Залишити коментар