Полісечовина

Полісечовина – найміцніший органічний полімер , що створює герметичний ізолюючий шар ,в якого термін експлуатації 25-30 років

 

Полісечовина, також відома як покриття з полісечовини або еластомерне покриття, є матеріалом, який широко використовується в багатьох  сферах –  транспорту, будівництва, енергетики, хімічної промисловості, охорони навколишнього середовища та водного господарства.

 

 Використання полісечовини

 •       Басейни ,
 •       Резервуари для питної води,
 •       Тераси та дахи,
 •       Суднобудівництво ,
 •       Військова галузь,
 •       Промислові підлоги (Лікарня, Торговий центр Поверхи бізнес-центру,)
 •       Автостоянки,
 •       Покриття транспортних засобів,
 •       Бетонній ізоляції фундаменту
 •       Антикорозійний захитс
 •       Захисне декоративне покриття

 

Властивості полісечовини

 

Полісечовина характеризується ланцюговою структурою, що складається з числа«n» молекул, які міцно зв’язані між собою.   Перш за все, полісечовина відрізняється високою міцністю і гнучкістю, завдяки чому може бути широко використана в промисловості та будівництві.

Полісечовина має високу стійкість до стирання і дуже стійка до механічних пошкоджень і дії кислот, лугів і води. Саме тому вона ідеально підходить для використання в якості ефективного гідроізоляційного матеріалу. Стічні та морські води також не впливають негативно на зовнішній вигляд і властивості поверхні вкритою полісечовиною.

Великою перевагою полісечовини є її стійкість до ультрафіолетового випромінювання та погодних умов, таких як дощ, вітер або сонце. Окремі види  полісечовинних покриттів стійкі навіть до багаторазових і швидких перепадів температури.

Полісечовина наноситься розпиленням. Вона висихає всього за кілька секунд, тому ви можете використовувати захищену поверхню практично відразу. Часто це сприяє  відсутності простоїв і мінімальні втрати, пов’язані з ходом робіт із гідроізоляції.

Більше того, полісечовина характеризується високою адгезією до таких матеріалів, як бетон або сталь, а також має сертифікати, що дозволяє використовувати її як захисне покриття для резервуарів питної води. На цьому її переваги не закінчуються! Гідроізоляція з полісечовини стійка до грибків, цвілі та бактерій і дуже щільно прилягає до поверхні, на яку вона була нанесена. це рішення, яке виконуватиме свою роль протягом багатьох років. Вибравши полісечовину, ви уникнете проблеми протікання під шаром утеплювача. Це одна з причин, чому полісечовина перевершує інші утеплювачі, виготовлені методом розпилення.

 

ОСНОВНА ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ

 

Гідроізоляція фундаменту Це найважливіше застосування, яке забезпечує довговічність  фундаменту та фасадних стін. Фундамент піддається впливу дощових і підземних вод, а іноді і затоплення. Грунтові води можна зменшити за допомогою дренажу навколо, але цей метод не є постійним. Фундамент і навісний бетон в будівлях – це ділянки, які потребують гідроізоляції.  Усередині фундаменту та несучих стінах є сталева арматура,  в результаті потрапляння вологи  викликається  корозія цих підкріплень . Як наслідок, будівлі не можуть прослужити терміни на які були розраховані попередньо. Полісечовина забезпечує безшовну гідроізоляцію в порівнянні з іншими гідроізоляційними матеріалами  фундаменту та фасадних стін. Це також найбільш стійкий матеріал до кислот ґрунтових вод.

 

ВИКОРИСТАННЯ

 

При укладанні гідроізоляції фундаменту (полісечовини) важливо враховувати,  що підготовка поверхні виконана правильно. Гідроізоляція фундаменту та фасадних стін забезпечує захист будівель від вологи . Це також важлива деталь з точки зору терміну служби будівель. Полісечовина — еластичний матеріал, який найдовше витримує УФ-випромінення . Основна гідроізоляційна система полісечовиною відома як найкраща система ізоляції та покриття. Завдяки методу розпилення  гідроізоляція фундаменту за допомогою полісечовини наноситься швидко та без стиків. За допомогою цієї технології за добу можна охопити площу від 750 до 1000 квадратних метрів.  Завдяки своїй високої здатності до розтягування, має суттєву перевагу  в порівнянні з іншими гідроізоляційними матеріалами, полімеризація матеріалу вдбувається від 3 до 8 секунд. Гідроізольовану покрівлю вже через 15- 20 хв після нанесення можливо експлуатувати . Полісечовина завдяки своїм властивостям та терміну експлуатації   дає ідеальний результат у базовій гідроізоляції.

Основною гідроізоляцією  можна утеплити багато приміщень, таких як будинки, промислові споруди, басейни . Ця система  дозволяє виконувати проекти в короткі терміни, реалізована нашою компанією безпечно та якісно. Компанія Profbud , яка використовує якісні матеріали та застосовує першокласну роботу, виконує основний процес гідроізоляції за максимально короткий відрізок часу при цьому гарантує якість та довговічність   . Досить зв’язатися з нами по телефону або електронною поштою, щоб отримати послугу від нашої компанії по гідроізоляції , анти корозійного  , абразивного  , хімічного захисту  та  захисного декоративного покриття .

 

ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ ТЕРАС

 

Тераси виділяються як зони для прогулянок і використання, і якщо врахувати цю ситуацію, стає очевидною важливість гідроізоляції залізобетонних покриттів. Будівлі з часом стають на свої місця , тому на деяких ділянках неминучі капілярні тріщини. Ці тріщини  викликають потрапляння води . Тераси – одне з місць, де найчастіше протікає вода. Вода є найскладнішою речовиною, яку важко запобігти, тому необхідно вжити заходів для запобігання витоку. В іншому випадку корозії в будівлі не уникнути. Корозія також пошкоджує структурну систему будівлі і навіть може призвести до руйнування будівлі з часом.

ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ БАСЕЙНУ

 

Застосування грідроізоляції басейну  Полісечовинний  матеріал для покриття має великі переваги в гідроізоляції закритих і відкритих басейнів. Цей матеріал , який можна використовувати протягом 25-30 років, сам по собі мінімізує проблеми, які виникають у басейнах. Будівництво басейнів та охорона басейнів із наявними спорудами загалом є одним із найскладніших процесів у будівельному секторі. Однак при будівництві басейну потрібна правильна ізоляція , за винятком механічних частин.Якщо поверхневе покриття віддано перевагу та ретельно наноситься, всі негативні умови усуваються. Усі частини водяного потоку та фонтани, від залізобетону до сантехнічних та механічних установок в дизайні басейну, повинні бути покриті якісним гідроізоляційним матеріалом. Найбільш ефективним  методом покриття   є гідроізоляція басейну ( полісечовина ) .

ВИКОРИСТАННЯ

 

Гідроізоляція басейну з полісечовини забезпечує ідеальну гідроізоляцію басейнів. Це покриття також забезпечує захист залізобетонної частини басейну від корозії. Басейни із полісечовиною мають перевагу різних кольорів. Це також забезпечує архітектурну естетику. Гідроізоляція басейну ( полісечовина )  – це новітня технологія, розроблена в галузі гідроізоляції. Застосовуючи цю  технологію, наша компанія забезпечує ідеальну гідроізоляцію в усіх типах басейнів. Застосування полісечовини забезпечує стовідсотковий захист в басейнах. Через певний проміжок часу в басейнах, побудованих і покритих плиткою або керамікою, можна побачити витікання води. У цьому випадку можна визначити місце витоку води і відремонтувати цю ділянку тим же матеріалом, але це тимчасове рішення. Витік води триває всередині і через деякий час витік знову з’являється. При нанесенні гідроізоляції басейну з полісечовини проблема зникає назавжди.

 При застосуванні гідроізоляції басейну (полісечовини) додаткового місця немає. З цієї причини немає навіть найменшої точки, куди могла б вийти вода. Полісечовина забезпечує стійке рішення проти витоків води в басейні. Крім того, полісечовинний матеріал гнучкий і має структуру, стійку до тиску води. Наша компанія виконує професійні роботи зі своїм професійним персоналом і якісними матеріалами для покриття гідроізоляції басейнів з полісечовини. Щоб отримати послугу, достатньо зв’язатися з нашою компанією по телефону або електронною поштою.

 

ВИКОРИСТОВУЙТЕ

 

Нанесення гідроізоляції терас (полісечовини)  є найважливішим процесом, який запобігає пошкодженню будівель через протікання води. Наша компанія,  гідроізоляція тераси ( полісечовина ) Він бездоганно виконує процес завдяки своїм командам експертів, сучасним пристроям і якісним матеріалам. Особливу увагу при гідроізоляції відкритих терас слід приділити використанню утеплювача, що забезпечує стійкість до ультрафіолетових променів сонця. Крім того, серед важливих моментів висока еластичність, механічна міцність, ударостійкість і кислотостійкість. Полісечовина має всі ці особливості. В якості гідроізоляції полісечовину можна легко наносити на плити та інші будівельні покриття на всіх терасах. Полімочевинне покриття має перевагу в тому, що воно еластичне і, таким чином, захищає здоров’я будівлі, заповнюючи тріщини, що виникають на терасах.

Полімочевинний матеріал покриття стійкий до ультрафіолетових променів. Полісечовина, яка може бути нанесена на такі будівельні матеріали, як бетон, кераміка та калебодур, забезпечує максимальну гідроізоляцію будівлі.  При застосуванні гідроізоляції тераси ( полісечовини ) додаткового місця немає. З цієї причини немає навіть найменшої точки, куди могла б просочитися вода. Кольоровий полісечовина надає декоративний вигляд місцям нанесення. Полісечовина є міцним матеріалом покриття, а гідроізоляція з цього матеріалу довговічна. Наша компанія повністю відповідає вимогам гідроізоляції водної тераси.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.