Найчастіші запитання

Ціни на утеплення пінополіуретаном

Ціна утеплення пінополіуретаном може змінюватись в залежності від складності об’єктів!

Компанія Profbud професійно надає послуги з напилення пінополіуретану. У нашому арсеналі професійне обладнання високого тиску Українського виробництва, найякісніші компоненти для ППУ з Європи (, Huntsman та Whitchem), кваліфіковані технологи та оператори.

Ми пропонуємо дуже вигідні ціни на утеплення пінополіуретаном (ППУ) та гарантуємо якість виконаних робіт. Усі матеріали, які ми використовуємо, відповідають нормам екологічності та безпечні для здоров’я. Є всі необхідні сертифікати.

У цьому розділі представлена ​​вартість робіт із теплоізоляції методом напилення пінополіуретаном (ППУ).

 

  • Виїзд спеціаліста на об’єкт безкоштовний у межах 50 км  Чернівецької обл.
  • Всі ціни усереднені, реальна вартість об’єкту визначається після виїзду нашого спеціаліста на вимірювання та огляд.
  • Всі ціни усереднені, реальна вартість об’єкту визначається після виїзду нашого спеціаліста на вимірювання та огляд.Виїзд спеціаліста на об’єкт безкоштовний у межах 50 км  Чернівецької обл.
  • Всі ціни усереднені, реальна вартість об’єкту визначається після виїзду нашого спеціаліста на вимірювання та огляд.Виїзд спеціаліста на об’єкт безкоштовний у межах 50 км  Чернівецької обл.
  • Пінополіуретан – це сучасний, безшовний, екологічно чистий утеплювач, який має дуже низький коефіцієнт теплопровідності, а отже товщина теплоізоляції значно менша, ніж у звичайних утеплювачів типу мінеральні вати. Детальніше про теплоізоляцію пінополіуретаном (ППУ) можна переглянути тут. За допомогою напилення пінополіуретану можна утеплювати будь-які об’єкти, будь-якій геометрії

Допомога у виборі обладнання

Допомога у виборі професійного обладнання для нанесення пінополіуретанів та полісечовини.

Отже , Ви вирішили самостійно зайнятися напиленням.

  1.  Для початку потрібно визначитися з самим матеріалом, Ви займатиметеся виробництвом тільки пінополіуретану ,або також  і полісечовиною, прийнявши рішення займатися і полісечовиною теж, будьте готові до того, що обладнання, яке може напилювати як ППУ, так і ПС не буває дешевим, не може бути низького тиску (полімочевина наноситься тиском від 180 бар) і, як правило, з високою продуктивністю.
  2. Для ефективної роботи тільки з ППУ потрібно обладнання високого тиску яке  даватиме  від 70-130 бар . Обладнання високого тиску  дає високу якість перемішування компонентів на молекулярному рівні , що збільшує термін експлуатації утеплювача , вищу продуктивність проведення робіт , а також економічно вигідніше у переробці сировини на 15-20% ніж обладнанням низького тиску  .
  3. Потрібно чітко розуміти специфіку передбачуваних об’єктів, визначити максимальну продуктивність за кв/день, розуміти яке електроспоживання буде доступне у Замовників (220В, 380В) та якою мінімальною потужністю.
  4. Вибрати максимальну довжину шлангів, це залежить від специфіки об’єктів.
  5. Необхідно розуміти, в якій машині буде жити обладнання. Машина – це важливий фактор, який обмежує вагу обладнання та компонентів для ППУ або ПС, а також об’єм, що вміщується по кубатурі.
  6. Потрібно визначитися, чи потрібні Вам для роботи насоси, що всмоктують, які подають компоненти з бочок до установки , або у Вас буде можливість наливати компоненти в мобільні ємності  з 200 л бочок .
  7. Можливість працювати автономно.
  8. Бюджет.

Ось основні пункти, визначивши які, можна зрозуміти модельний ряд установок для нанесення ППУ та ПС, докладніше визначити виробника, модель установки та комплектацію допоможуть наші спеціалісти.

Професійне обладнання для нанесення ППУ та полісечовини Українського  виробництва Profinstrument

За цим посиланням можна придбати

Мобільне обладнання високого тиску на електро приводі Profinstrument E-100


Обладнання високого тиску для середніх та великих об’ємів робіт на пневматичному приводі для роботи з ППУ різних марок Profinstrument A-250


Обладнання високого тиску для середніх та великих об’ємів робіт на пневматичному приводі для роботи з ППУ та полісечовини різних марок Profinstrument A-350


Обладнання високого тиску для середніх та великих об’ємів робіт на гідравлічному приводі для роботи з ППУ та полісечовини різних марок Profinstrument Н-400

 

На сьогоднішній день установки добре себе зарекомендували на українському ринку. Постійно поповнюється та модернізується модельний ряд обладнання. Здійснюється гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання, великий склад усіх запчастин. Технічна підтримка з обладнання та технологій ППУ та ПС. Обладнання для нанесення ППУ та полісечовини Profinstrument значно вигідніше за будь-який закордонний аналог за ціною, доступністю, обслуговуванням та простотою в експлуатації , а також в наявності є широкий асортимент додаткового обладнання , яке облегчить та пришвидшить Ваші   робочі процеси з напилення та гідроізоляції.

Історія поліуретанів, переваги ППУ та його застосування

У сучасних умовах постійного зростання цін на енергоносії, енергозбереження та енергозберігаючі технології стали особливо актуальними. У сфері будівництва це позначилося збільшення попиту ефективні ізоляційні матеріали, дозволяють зменшити втрати тепла (холоду) в побутових і промислових будинках, і навіть трубопроводах, і цим знизити потреба у залученні додаткової енергії. Теплоізоляційні матеріали широко представлені на сучасному ринку, основними з них є: мінеральна вата, блоки піноскла, плити з пінополістиролу, вироби з пінополіуретану (ППУ).

 

Широкого поширення набули жорсткі ППУ, як найперспективніші з усіх відомих теплоізоляційних матеріалів. Однак існують деякі складності при монтуванні конструкцій із застосуванням листових ізоляційних матеріалів, зокрема: не міцне кріплення до поверхні, необхідність використання спеціальних кріплень та пристроїв, можлива наявність мостів холоду в області стиків. У зв’язку з цим найбільш ефективним способом створення тепло- та гідроізоляційного покриття став метод напилення жорсткого пінополіуретану.

Напилення ППУ – сучасна технологія утеплення та теплоізоляції, яка не має недоліків. Напилення можна здійснювати як стаціонарно, і безпосередньо на об’єкті. В результаті одержують безшовне та однорідне покриття. Безшовне утеплення матеріалом ППУ, який не боїться вологи, це вирішення всіх проблем на будь-яких об’єктах. Крім цього пінополіуретан має цілу низку переваг і переваг перед усіма відомими мінватою, пінопластами та іншими утеплювачами. Технологія дещо схожа з процесом фарбування пульверизатором. Затвердіння покриття відбувається протягом 10 – 40 секунд. Процес ведуть кілька шарів до досягнення заданої товщини.

 

Напилення матеріалу здійснюється оператором за допомогою пістолета, спрямованого на оброблювану поверхню. Оптимальна товщина шару покриття, що створюється за 1 прохід – 15-25 мм (1.5-2.5 кг/м2). Витрата матеріалів коливаються  в залежності від умов роботи (вітру, температури та ін), конфігурації оброблюваної поверхні та вимог до кінцевого результату.

 

Важливою умовою для отримання якісної теплоізоляції є застосування спеціального обладнання  високого тиску.

 

Трохи про історію ППУ:

У 30-х роках минулого століття в США було проведено дослідження із синтезу полімерів. Керуючись цими дослідженнями, пізніше в Німеччині почалися експерименти зі створення полімерних матеріалів, там же в 1937 році вперше був синтезований поліуретан (ПУ), проте практичне застосування він знайшов лише в 50-ті роки, оскільки до цього часу не існувало обладнання, здатного його переробити.

 

Пінополіуретан (ППУ) з’явився ще в середині минулого століття в Німеччині завдяки дослідженням вченого-хіміка Отто Байєра. І відразу почав активно застосовуватися в багатьох видах промисловості. До цього дня його можна зустріти в меблях, автомобілях, іграшках, господарських товарах, медицині, приладобудуванні і навіть у ракетно-космічній індустрії. Іншими словами, ППУ застосовується скрізь у тому чи іншому вигляді.

Хоча як утеплювач він став застосовуватися не відразу. Тільки після того, як у 70-х роках у США спалахнула енергетична криза, і виникла гостра необхідність енергозбереження, вчені згадали про характеристики ППУ, які відзначалися низьким коефіцієнтом теплопровідності (0,018 – 0,035 Вт/мК) залежно від щільності. Підрахувавши всі “ЗА” і “ПРОТИ” даного матеріалу, американці почали активно застосовувати пінополіуретан як теплоізоляцію.

 

Надалі його популярність лише зростала у зв’язку з будівельним бумом. У СРСР також було помічено активне застосування пінополіуретану на промислових об’єктах у 60-70-х роках.

 

Склад ППУ досить простий: це поліол – компонент «А» та ізоцианат – компонент «В». В результаті хімічної реакції між ними і виходить пінополіуретанова піна, що є газонаповненими і з’єднаними між собою комірками .

 

Переваги напилення пінополіуретану:

  • Безшовність, пінополіуретан не має стиків та швів
  • Висока швидкість утеплення (до 3 кв. м за зміну)
  • Низький коефіцієнт теплопровідності (0,020 Вт/Мк)
  • Після утеплення напиленням ППУ збільшується жорсткість усієї конструкції.
  • При напиленні пінополіуретану виключається утворення конденсату, т.к. немає зазору між утеплювачем і поверхнею, що утеплюється.
  • Немає містків холоду
  • Низька паропроникність
  • Не схильний до гниття і розкладання
  • Екологічно нейтральний
  • Не підтримує горіння
  • Прилипає майже до всіх будівельних матеріалів
  • Відмінний шумоізолятор
  • Термін експлуатації понад 50 років

 

ППУ пройшов успішно випробування та сертифікацію у багатьох країнах світу. Зокрема, у Європі, США та Канаді. У всіх цих країнах пінополіуретан був визнаний безпечним для здоров’я людини та рекомендований як теплоізоляційний матеріал при проведенні утеплення приміщень та надійного захисту трубопроводів від корозії.

 

У виробництві пінополіуретану повністю виключено застосування високолетючих ефірних фракцій. Матеріал не містить азбесту, формальдегіду та інших хімічних продуктів. Після напилення пінополіуретану ніякі шкідливі речовини у приміщенні не виявляються. Про це свідчать випробування на токсичність, що проводяться регулярно, як в Україні , так і в інших країнах. Це абсолютно не алергічний матеріал. Завдяки цим властивостям ППУ успішно використовують у будівництві харчової промисловості, дитячих та медичних закладів.

 

Гігієнічні сертифікати на пінополіуретан містять виключно позитивні оцінки і можна використовувати матеріал без обмежень як ізоляційний засіб нового покоління.

 

Пінополіуретан має дуже низьку горючість. Як правило, до складу ППУ входять антипірени, тому горить лише там, куди потрапляє полум’я зовнішнього джерела вогню, і горить доти, доки це полум’я є. Якщо прибрати факел – ППУ гасне, не тліє та не димить. Ця властивість ППУ дозволяє використовувати його у виробництві меблів, машино- та верстатобудуванні. У будівництві використовується ППУ різних марок, які належать до різних груп горючості. Розрізняють групи пожежної безпеки «Г1», «Г2», «Г3». Відповідність різних видів пінополіуретану групам пожежної безпеки визначається відповідно до ГОСТу ППУ та ТД з виготовлення продукту.У разі потреби вогнестійкість утеплювача підвищується за допомогою нанесення вогнетривких складів, використання яких не впливає на погіршення експлуатаційних характеристик ППУ.

 

Результати випробувань, що проводяться в Німеччині та Україні , показали, що тепло-гідро-пароізоляційний шар ППУ, що знаходиться на даху, не змінив своїх властивостей протягом 30 років. Утеплювач зберіг свою структуру, щільність та основні властивості. При цьому тестувалися такі характеристики, як горючість та міцність, після багаторічного використання.

 

На закінчення слід зазначити, що ППУ відповідає державним стандартам та технічним умовам. Відповідно до цих стандартів пінополіуретан відповідає основним вимогам щодо теплоізоляції, міцності, довговічності, вогнестійкості та впливу на здоров’я людини.

Застосування ППУ:

  • утеплення різних об’єктів будівництва (ангарів, будинків, покрівлі, фундаментів, перекриттів, фасадів, басейнів, ємностей тощо);
  • теплоізоляція трубопроводів, магістралей;
  • у холодильній техніці як для ізоляції самих холодильних приміщень, так і для мінімізації теплових втрат у системах транспортування зрідженого газу;
  • у суднобудуванні.

Напилення пінополіуретану

Напилення ППУ – це основний вид діяльності нашої компанії, ми виробляємо пінополіуретан , маємо  автономні кваліфіковані бригади операторів, які являються сертифікованими спеціалістами  напилення ППУ . Всі роботи проводяться на обладнанні високого тиску і гарантуємо  якість проведених робіт.

 

Напилення пінополіуретану – це сучасна технологія утеплення та теплоізоляції.  Безшовне утеплення матеріалом (пінополіуретан), який не боїться вологи, це вирішення всіх проблем на будь-яких об’єктах . Крім цього пінополіуретан має цілу низку переваг і переваг перед усіма відомими мінватою, пінопластами та іншими утеплювачами.

Зміст :

  • Про технологію
  • Переваги ППУ
  • Устаткування. Принцип дії.
  • Принцип змішування компонентів ППУ
  • Порівняння ППУ з іншими матеріалами
  • Напилення пінополіуретану в компанії Profbud

 

Про технологію

Пінополіуретан (ППУ) – це ефективний, довговічний та екологічний утеплювач 21 століття!

 

Пінополіуретан являє собою найбільш універсальну групу з полімерів, що випускаються в даний час. Має унікальні якості за рахунок зміни рецептури та режимів переробки. Це дає можливість отримати великий асортимент кінцевих продуктів від м’яких еластичних матеріалів до жорстких і

твердих.

 

Пінополіуретан на 85 – 90% складається з повітря/фреону . Утворення пінополіуретану відбувається при реакції між собою двох компонентів у рідкому стані: поліолу та ізоціанату. З тонни пінополіуретану можна отримати приблизно 20 кубічних метрів теплоізоляції при щільності 50 кг/м3

Саме слово «напилення» значить  те, що утеплення відбувається на самому об’єкті, тобто. Ніхто не привозить фуру готового утеплювача, а приїжджає на об’єкт спеціалізоване  обладнання та бочки з рідиною. Установка подає два компоненти в пістолет-розпилювач і оператор робить нанесення змішаної рідини на поверхню. Через 2 секунди з тонкого шару рідини спінюється утеплювач, який має товщину 20-30 мм.

 

Напилення ППУ – це метод утеплення, який зарекомендував себе як найефективніший метод утеплення у наші дні. На щастя, ми вже користуємося благами прогресу і можемо перевірити якість будь-якого утеплення без руйнування стін або покрівлі. Метод тепловізійного контролю підтверджує ефективність утеплення напиленням пінополіуретану.

 

 

Напилюваний ППУ на території України  вже заробив довіру будівельників і мешканців приватних будинків, хоча нас так щільно завісили мінеральними ватами, що повірити в якийсь супер-утеплювач, та ще який напилюється людьми в протигазах , наштовхує на думку ,

ні  напевно це дуже шкідливо !

На щастя таких думок з кожним роком стає дедалі менше. Напилення пінополіуретану швидко розвивається і стає більш поширеним і доступним.

 

 

Переваги напилення ППУ:

 

  • Безшовність, пінополіуретан не має стиків та швів
  • Висока швидкість утеплення (до 300 м2/зміна )
  • Після утеплення напиленням ППУ збільшується жорсткість усієї конструкції.
  • При напиленні пінополіуретану виключається утворення конденсату, томущо немає щилин між утеплювачем і поверхнею, що утеплюється.
  • Якщо відсутнє кріплення, то й нема містків холоду
  • Паронепроникний (служить пароізоляцією)
  • Не схильний до гниття і розкладання
  • Екологічно нейтральний
  • Не підтримує горіння
  • Прилипає майже до всіх будівельних матеріалів
  • Відмінний шумоізолятор
  • Термін експлуатації понад 50 років

 

Устаткування. Принцип дії.

 

Нанесення пінополіуретану може здійснюватися двома способами: обладнанням низького тиску та на обладнанні високого тиску.

 

Застосовувати апарати низького тиску не рекомендуємо, тому що  якість ППУ, його властивості, витрата та екологічність не будуть відповідати нормам.

 

Метод напилення ППУ обладнання високого тиску. Для цього процесу використовується спеціальне обладнання, яке подає компоненти ППУ/полісечовини (А+Б) по роздільних каналах підігріваючи їх до необхідної температури та з необхідним тиском з потрібною пропорцією до пістолета – розпилювача, де ці компоненти змішуються і у вигляді факела потрапляють на поверхню об’єкта.

Крім основних елементів обладнання для напилення пінополіуретану існує ряд додаткового обладнання, яке дозволяє прискорити процес роботи та виконувати роботу правильно та якісно. Список додаткового обладнання може бути різним для кожного виду робіт, залежно від застосування ППУ.

 

Принцип змішування компонентів ППУ

 

Пінополіуретан є рекреаційним синтетичним матеріалом. Реакційними речовинами є ізоціанати та поліоли (гідроксил вмісні сполуки); вони реагують при змішуванні при звичайній температурі з виділенням тепла (екзотермічна реакція) типу поліприєднання.

 

Ініціатором є ізоціанатна група.

 

Для піноутворення необхідна спороутворююча речовина (насичена газом поліолу) і каталізатор , що спінює. Він містяться у компоненті А.

 

Пінополіуретан утворюється в результаті двох процесів, що протікають одночасно: утворення полімерного матеріалу та спінювання. Полімерний матеріал утворюється внаслідок екзотермічної реакції між реакційними групами: з рідкої реакційної суміші при постійному збільшенні в’язкості утворюється твердий синтетичний матеріал або комірковий каркас.

 

Весь процес напилення ППУ зводиться до 6 постулатів:

 

  1. Підігрів компонентів до початку робіт для врівноваження та зниження їх в’язкості
  2. Якісне перемішування компонента А в бочці перед початком роботи
  3. Збереження заданих температур до пістолета-розпилювача
  4. Збереження заданого співвідношення 1/1
  5. Забезпечення робочого тиску
  6. Підготовка поверхні

 

Напилення пінополіуретану – оптимальне рішення

 

Працюючи з компанією Profbud, наші клієнти заощаджують  гроші на опаленні та кондиціювання приміщень . Ось основні результати, якими ми можемо похвалитись:

 

  • утеплення зовнішніх або внутрішніх стін пінополіуретаном забезпечує зниження тепловтрат на 35%;
  • утеплення даху знижує втрати тепла на 20%;
  • покриття вентиляційних каналів пінополіуретаном дозволяє знизити втрати тепла на 19%;
  • використання пластикових вікон та герметизація їх пінополіуретаном знижують тепловтрати на 17%;
  • покриття ППУ підлоги та фундаменту знижує втрати тепла на 9% .

 

Як можна зрозуміти із зазначеного вище, основні втрати тепла спостерігаються через площину стін та стелі. Тому для того, щоб знизити витрати на опалення будинку, офісу чи промислового підприємства, необхідно насамперед звернути увагу на теплоізоляцію саме цих конструкцій, що захищають.

 

 

Порівняння ППУ з іншими матеріалами.

 

До інших відмінних рис матеріалу відноситься низька теплопровідність, серед усіх утеплювачів пінополіуретан має найменше значення цього показника. Завдяки цій властивості теплоізоляція з ППУ товщиною 5 см дорівнює за своїми характеристиками шару мінеральної вати товщиною 12,5  см, пінополістерол – 76 см, деревини – 28 см, а цегли – 172 см.

Переваги та особливості утеплення ППУ

На сучасному ринку пропонується досить широка різноманітність утеплювачів. Кожен з них має свої переваги та особливості. Ви без проблем можете підібрати варіант, який влаштовуватиме як за характеристиками, так і за вартістю. З позитивного боку зарекомендувало себе утеплення ППУ. Це одна з найкращих пропозицій на ринку. Даний матеріал має велику кількість позитивних властивостей, за рахунок чого і користується попитом.

Особливості утеплення ППУ

Цей матеріал відрізняється універсальністю. Його позитивною характеристикою є адгезія стосовно практично будь-яких матеріалів. Винятком являється поліетилен , маслянисті та глянцеві поверхні . До особливостей  утеплювача ППУ можна віднести і те, що він має хороші показники еластичності . Завдяки цьому  його можна наносити на поверхні будь-якої форми. Варто відзначити тривалий термін служби утеплювача . Теплоізоляційні властивості почнуть поступово знижуватись лише через 25 років після встановлення. ППУ – матеріал, що не підтримує горіння. Він відрізняється високим рівнем пожежної безпеки.

 

Переваги та особливості покупки

Компанія «Профбуд » виконує роботи з  утеплення ППУ і пропонує замовити послугу на досить вигідних умовах. Ми пропонуємо  якісну продукцію від перевірених виробників, що добре себе зарекомендували. Є сертифікати якості.

 

Утеплення ППУ користується великим попитом за рахунок того, що має гарні показники теплопровідності. У цьому випадку він перевершує багато інших аналогічних матеріалів.

 

До переваг матеріалу слід віднести екологічну безпеку. Цей факт підтверджують відповідними сертифікатами. Завдяки цьому утеплення ППУ активно застосовують у обробці об’єктів харчової промисловості, дитячих та медичних закладів.

 

Утеплювач ППУ відрізняється мінімальною вагою. Тому при його використанні немає необхідності в посиленні несучих конструкцій. Матеріал відрізняється підвищеною стійкістю та дії різного роду хімічних речовин, води. Він відрізняється практичністю в експлуатації. Матеріал не піддається процесам гниття і не приваблює гризунів.

Підсумовуючи, варто сказати, що утеплювач ППУ – одна з найкращих пропозицій на цей час. Його переваги оцінили багато людей. Якщо ви зацікавлені у покупці якісної продукції, звертайтеся до перевірених постачальників.

Порівняння ППУ з другими утеплювачами

З наведеної таблиці можна зробити висновок, що найефективніший утеплювач на сьогоднішній день – це пінополіуретан (ППУ), який підходить для теплоізоляції будь-яких об’єктів!

Розрахунок товщини утеплювача

Комфортна внутрішня температура є неодмінною умовою при експлуатації будь-якого типу будівель, а значить теплоізоляція – найважливіший елемент при будівництві приміщення різного типу, чи то житлового будинку, чи виробничого цеху. Саме теплоізоляційний шар відповідає за те, яку частину внутрішнього тепла буде втрачено на обігрів вулиці або сусіднього приміщення.

Необхідність  теплоізоляції не викликає сумніву, але перше і одне з найголовніших питань, що виникають при її утепленні , це якої товщини потрібно робити цю саму теплоізоляцію? Як вибрати товщину шару утеплювача так, щоб і дороге тепло не витрачати даремно, і в той же час не розорятися на надлишкові теплоізоляційні матеріали, які сьогодні дуже дорогі.

При розрахунках необхідної товщини утеплювача слід враховувати безліч факторів-кількість і потужність встановлених опалювальних приладів, зміна властивостей утеплювача з часом і т.п.

Розрахунок необхідної товщини теплоізоляції пінополіуретаном

Для розрахунку необхідної товщини візьмемо середній коефіцієнт теплопровідності пінополіуретану – 0,025:

 

Температурні зони України

Згідно з нормами, територія України умовно ділиться на дві температурні зони. Більша частина країни відноситься до першої, більш холодної зони. До другої, більш теплої температурної зоні належать тільки південні приморські регіони і Закарпаття.

Для кожної зони регламентується мінімально допустиме значення коефіцієнта опору теплопередачі R – стін, даху, вікон, перекриттів й інших конструкцій будівлі.

 

Українські норми теплоефективності

Значення коефіцієнта R для різних конструктивних елементів відрізняється. Це пояснюється тим, що тепловтрати, скажімо, через стіни, дах, вікна і двері різні.Для прикладу наведемо значення коефіцієнта R для основних конструкцій:

  • зовнішні стіни і стіни суміщені з неопалювальними приміщеннями: 1 зона – R = 3,3 м2 × °С/Вт, 2 зона – R = 2,8 м2 × °С/Вт;
  • скатний дах, а також перекриття холодного горища: 1 зона – R = 4,95 м2 × °С/Вт, 2 зона – R = 4,5 м2 × С/Вт.

 

Визначення теплопровідності стін

Для того щоб будівля відповідала нормам теплоефективності, необхідно знати значення коефіцієнта R різних елементів. Цей параметр можна обчислити, знаючи відповідні характеристики і товщину будівельного матеріалу.

Для кожного матеріалу виробник вказує не тільки коефіцієнт R (або зворотний коефіцієнт теплопередачі, що позначається буквою k або U), але і коефіцієнт теплопровідності λ.

 

Приклад визначення теплоефективності стіни

Щоб обчислити значення коефіцієнта R, потрібно скористатися формулою R = d/λ, де d – товщина матеріалу, а λ – коефіцієнт теплопровідності. Для багатошарових стін окремі значення коефіцієнта R підсумовуються.

Наприклад, для стіни з цегли завтовшки 38 см з коефіцієнтом теплопровідності λ = 0,56 значення коефіцієнта R = 0,38/0,56 = 0,68. Тобто для відповідності нормам в першій температурній зоні таку стіну потрібно утеплити шаром теплоізоляції з коефіцієнтом R = 3,3-0,68 = 2,53.

 

Як дізнатися товщину утеплювача

Якщо в якості теплоізоляції стіни використовувати ППУ з коефіцієнтом теплопровідності λ = 0,025  його  необхідна товщина буде d = R × λ = 2,53 × 0,025 = 6,3 см

Таким чином, для цегляних стін товщиною 38 см рекомендований шар утеплювача складатиме 63 мм. Однак на практиці вистачає й товщини 50 мм по причині нанесення матеріалу монолітно та безшовно  , що в свою чергу захищає будівлю від мостів холоду .

 

Які стіни потрібно утеплювати

Відповідно до нових норм додатковому утепленню підлягають майже всі будівлі, побудовані за класичними технологіями.

В середньому товщина утеплювача повинна становити:

  • для фасадів будівель: ( тверда піна)  I зона – 50-60 мм, II зона – 30  мм;
  • для скатних дахів: ( легка піна) I зона – 150-200 мм, II зона – 100-150 мм.

Тут наведено спрощений розрахунок, що не враховує вологих режимів експлуатації будівлі, кількості віконних отворів та інших факторів, що впливають на загальний опір теплопередачі будівлі в цілому. Фахівці компанії Profbud зроблять теплотехнічний розрахунок для Вашого об’єкту та допоможуть визначитися з оптимальною товщиною утеплювача так, щоб не переплачувати за надлишковий матеріал і водночас мати максимально ефективний захист від холоду!

Устаткування для нанесення ППУ та полісечовини

Обладнання для нанесення ППУ та полісечовини – це один із стратегічно важливих напрямків нашої компанії.

Компанія  “ Профбуд “ активно розвивається та накопичує досвід з напилення пінополіуретанів (ППУ) та полісечовини (ПС). На сьогоднішній день наш досвід дозволяє здійснювати не тільки послуги в даній галузі, а також здійснювати продаж та пуско-налагоджувальні роботи обладнання, та супутніх засобів для технологій напилення пінополіуретану та полісечовини.

У нас Ви знайдете найбільший вибір обладнання високого тиску  для ППУ та полісечовини Українського виробництва , що гарантує Вам , як партнеру :

  • найкраща ціна на ринку 
  • широкий асортимент обладнання для виконання різних за об’ємами робіт
  • додаткового обладнання  для повноцінної роботи 
  • офіційний сервісний центр   та наявність запасних частин 
  • повний супровід до моменту впевненого користування
  • школа ппу , з подальшим отриманням сертифіката , який засвідчуватиме , що ви являєтесь кваліфікованим спеціалістом в галузі утеплення та гідроізоляції

На сьогоднішній день ми готові запропонувати чималий набір обладнання для ППУ та полісечовини виробництва Profinstrument та готових рішень у галузі тепло та гідроізоляції ППУ та ПC:

Утеплення будівель піною ППУ - головні особливості та переваги

Одним з найсучасніших і найефективніших способів утеплення будівель є напилення з пінополіуретану. Такий будівельний матеріал став популярним завдяки безлічі переваг. Його сьогодні використовують як у будівництві, так і в меблевій, текстильній та автомобільній промисловості.

Завдяки своєму хімічному складу ППУ відрізняється чудовими теплоізоляційними властивостями, що в рази перевершують аналогічні характеристики мінеральної вати. За допомогою утеплення піною ППУ будинок зберігається у відмінному стані протягом тривалого терміну, а також забезпечується економія на опаленні.

 

Вважається, що теплоізоляція будинку за допомогою напилення ППУ вигідніша. Незважаючи на те, що таке рішення коштує дорожче, на опаленні можна економити надалі протягом тривалого терміну, вважається, що окупається подібна теплоізоляція протягом трьох років.

Утеплювач такого типу довів свою ефективність, навіть якщо використовувати його для покрівлі . Якщо утеплити дах піною ППУ, можна помітити ефект досить швидко, враховуючи герметичність подібного складу. Зберігає в будинку взимку тепло . а  влітку прохолоду , роблячи його стійкішим до негативних зовнішніх факторів, включаючи атмосферні явища.

Переваги теплоізоляції будинку  ППУ

На сьогоднішній день матеріали, в основі яких використовується пінополіуретан, активно застосовуються у будівництві, утеплення ППУ від “Профбуд ” користується підвищеним попитом. З їх допомогою   утеплюються стінові панелі, черепиця та гофровані листи. ППУ з’єднує елементи деревини в каркасних конструкціях та гарантує будь-якому приміщенню звукоізоляцію та герметичність.

 

Утеплення будівель пінополіуретаном – це:

  • Найнижчий коефіцієнт теплопровідності – 0,019-0,035 Вт/м*К.
  • Відсутність необхідності в додатковій гідроізоляції.
  • ППУ має низький коефіцієнт вологопоглинання (1% – 3% від всього об’єму води), має закритопористу структуру – близько 90% закритих пор від загального обсягу, забезпечуючи цим гідроізоляцію та надійний захист від вітру і дощу.
  • Безшовність та монолітність покриття ППУ забезпечують повну герметичність та відсутність «містків холоду», щілин, стиків, нерівностей.
  • Стійкість до мікроорганізмів, грибків та гризунів.
  • Легкість – відсутність навантаження на конструкцію.
  • Висока адгезія та еластичність ППУ дає можливість обробляти будь-які поверхні та конструкції різної складності та конфігурації, де інші теплоізоляційні матеріали не можуть ефективно застосовуватися.
  • Монолітність та висока адгезія забезпечують додаткову міцність конструкції.
  • ППУ є важкогорючим та самозатухаючим матеріалом – відноситься до класів горіння Г2, Г3.
  • Не потребує спеціальної підготовки поверхні, додаткових елементів кріплення та матеріалів.
  • Володіє хорошою шумоізоляцією.
  • Екологічний.
  • Термін експлуатації ППУ – 50 років.

Пінополіуретанова піна – ефективний утеплювач, завдяки якому можна підвищити комфорт будинку та знизити витрати на його експлуатацію.

Утеплення ППУ: для яких цілей підходить і від чого залежить вартість

Пінополіуретан (ППУ) став неймовірно популярним останніми роками. Його активно використовують як теплоізоляцію. Потреба полімерної піни обумовлена ​​універсальністю, ефективністю, довговічністю. Вона безпечна у готовому вигляді, що дозволяє застосовувати її у житловому, громадському, промисловому, комерційному будівництві. Поряд з плитними виробами все частіше проводиться утеплення ППУ методом розпилення.

Для яких завдань застосовується технологія напилення теплоізоляції.

Методика підходить для вирішення задач різного ступеня складності. Розпорошення дозволяє гнучко керувати процесом нанесення. На відміну від плит і рулонів, цей матеріал не потребує підгонки. Єдине, що потрібно – рівномірний розпил без пропусків . Але, якщо раптом на якійсь ділянці піни виявиться більше, надлишок можна зрізати.

 

Щодо призначення технології, то вона підходить для ізоляції та утеплення:

  • внутрішніх покрівельних конструкцій;
  • зовнішньої поверхні даху;
  • між стінного простору;
  • швів між панелями;
  • щілин між рамами, коробками та стінами;
  • підлог та стель у підвальних приміщеннях;
  • фасадів та стін будівель.

 

Часто застосовується ППУ для теплоізоляції елементів трубопроводів. Технологія особливо актуальна у місцях зі складним доступом до комунікацій. Останнім часом її використовують для утеплення мансард, лазень, саун, великих складів та різних сховищ. Потребує утеплення піною ППУ певних навичок та досвіду. Тому довіряти завдання варто фахівцям, звернувшись до компанії «Профбуд».

 

Характеристики матеріалу та вартість

 

При утепленні пінополіуретаном використовуються різні склади – однокомпонентні та двокомпонентні, з відкритою та  закритою комірчастою структурою. Це впливає як на вихідні характеристики теплоізоляції, так і на вартість робіт. Матеріал із відкритими осередками має меншу щільність. Його необхідно наносити товстішим шаром. Але ціна на нього приблизно на 30% нижча. Кінцева сума визначається виходячи з площі покриття.

Щодо параметрів піни, то її теплопровідність варіюється від 0, 0193 Вт/м*К. Рекомендований температурний режим експлуатації -50 до 100 градусів. Матеріал не боїться кислот, лугів, нафтопродуктів та інших агресивних речовин. Він не підтримує горіння. Його середній період експлуатації без погіршення показників становить 25-30 років

Утеплення старих будинків ППУ для ефективного зниження теплових втрат

Більшість тепла, що виробляється обігріваючим обладнанням, втрачається, проникаючи через стіни, фундамент, підвальні приміщення. Особливо гостро проблема стоїть у будинках старих будівель, технологія будівництва яких не передбачала теплоізоляцію поверхонь. Для її усунення відмінно підходить утеплення піною ППУ, яке виконується на будь-якому етапі експлуатації будівель. Метод завоював популярність завдяки безлічі переваг.

Чому вигідно утеплювати будинок піною ППУ

 

Сучасний ринок теплоізоляційних матеріалів вражає різноманітністю. Вони відрізняються формами випуску, складом, характеристиками. І лише піна наноситься на поверхню абсолютно безшовним способом. Її комірчаста структура дозволяє ефективно зберігати тепло. До інших переваг матеріалу відносяться:

 

  • простота напилення на будь-які за складністю та площею поверхні;
  • низька гігроскопічність;
  • швидке схоплювання та відмінна адгезія;
  • стійкість до розчинників, органічних, хімічних речовин;
  • тривалий термін експлуатації, що перевищує 25 років;
  • пожежна безпека, що забезпечує здатність до само загасання.

Цей матеріал легкий, не виділяє шкідливі речовини, має прийнятну вартість. Єдиний нюанс полягає у необхідності застосування спеціального обладнання та володінню  навичками його експлуатації. Сьогодні доступне кожному утеплення ППУ, де працює багато компаній, що пропонують комплексні послуги. Конкурентні ціни пропонують спеціалісти підприємства «Профбуд».

 

Особливості утеплення напиленою піною

 

Професійне утеплення виконується у складі комплексних послуг. Фахівці оцінюють масштаби робіт, підбирають оптимальний склад та товщину його нанесення, роблять розрахунок вартості. Після узгодження деталей підписується договір, який регулює співпрацю.

 

Перед утепленням обов’язково проводять підготовчі роботи. Їхнє важливе завдання – видалення будь-яких сторонніх речовин та перешкод. На етапі утеплення установки підключаються до мережі 220 В тому потужність мережі повинна бути хоча б 6 кВт . Якщо на об’єкті потужності не достатньо , застосовується генератор. Усі, хто перебуває на місці виконання робіт, використовують захисні костюми та респіратори. Піна розпорошується пістолетом знизу нагору. Стандартна товщина шару становить 5 см -твердої піни та 15 см – легкої піни. Досвідченим фахівцям не важко досягти рівномірності утеплювача.

Чому варто віддати перевагу утепленню ППУ

Багато власників приватних будинків, квартир та багатьох інших об’єктів задаються питанням утеплення. Для цього можна використовувати різні матеріали. Вони відрізняються за властивостями та ціною. Однак у будь-якому випадку ви можете вибрати варіант, який вас влаштовуватиме за всіма параметрами. З позитивного боку себе зарекомендувало утеплення піною ППУ, оскільки воно має численні позитивні властивості. Якщо ви зацікавлені у купівлі цієї продукції, вам варто спочатку ознайомитися з її характеристиками.

Особливості утеплення ППУ

Насамперед хочеться сказати, що це екологічно безпечний матеріал, який не завдасть шкоди здоров’ю. Його активно застосовують навіть при обробці медичних та дитячих закладів, а це говорить багато про що.

 

Чимало людей роблять вибір на користь утеплення ППУ за рахунок того, що він прослужить максимально тривалий час. Якщо порівняти з багатьма аналогами, їх термін служби становить трохи більше 5 років. Після цього вам потрібно буде проводити ремонт та замінювати утеплювач. У свою чергу, утеплення ППУ не втрачатиме свої  властивості протягом  50 років.

На вигідних для вас умовах  компанія «Профбуд » надає послуги з утеплення та гідроізоляції ППУ .  У нас ви  можете придбати матеріал та замовити монтаж утеплювача за доступною ціною. Фахівці мають великий досвід роботи в цій сфері, тому ви  отримаєте  позитивний для себе результат за короткий термін .

 

Переваги утеплення ППУ

Матеріал має великий попит завдяки тому, що відрізняється великою кількістю переваг. Він характеризується високими показниками стійкості до впливу різних температур, не боїться морозів, ні спеки. Утеплення ППУ можна використовувати у температурному режимі від +200 до -120 градусів за Цельсієм.

Ще утеплення ППУ відрізняється мінімальною вагою. Саме тому при його застосуванні  не потрібно додаткового посилення конструкції. Цей матеріал можна купити за доступною ціною. Якщо ви зацікавлені у його придбанні, звертайтеся до надійних постачальників, які з позитивного боку зарекомендували себе на ринку.

Чому зараз популярне утеплення ППУ

На сучасному ринку пропонується широка різноманітність утеплювальних матеріалів. З позитивного боку зарекомендувало себе утеплення ППУ. У цьому немає нічого дивного, оскільки воно має велику кількість переваг, хороші технічні та експлуатаційні характеристики. При цьому утеплення ППУ можна купити за цілком доступною ціною.

Що  це за матеріал

Утеплення ППУ – сучасне рішення, яке використовується для підвищення теплоізоляції стін та покрівлі об’єктів різного призначення. Пінополіуретан виготовляють шляхом змішування ізоціанату та поліолу. Даний матеріал може бути легким – відкрита комірка   та твердим – закрита комірка . Другий варіант має різний рівень щільності від 30 до 110 кг/м3.

Так що ви можете придбати той, який підходить найбільше. Якщо говорити про сфери застосування, то для утеплення приміщень де немає різких перепадів температур , таких як мансардні приміщення міжкімнатні перегородки  використовується легкий  ППУ, який має низьку щільність.Матеріал середньої щільності  підходить для заповнення порожнин. Якщо ж потрібна обробка поверхонь, на які буде покладено досить велике механічне навантаження, то ППУ має бути високої щільності.

 

На вигідних умовах утеплення ППУ піною пропонує придбати компанія «Профбуд». Тут пропонується якісна продукція від перевірених виробників за доступною ціною.

 

Переваги  ППУ

Для утеплення пінополіуретаном необхідно виконати ряд підготовчих заходів. Йдеться про певні технічні розрахунки, що дозволяють встановити мінімальну товщину шару. В процесі обчислень враховуються такі показники:

  • кліматичні умови регіону проживання, середньорічний і мінімальний рівень температури навколишнього повітря;
  • товщина стін ;
  • ступінь опору тепловіддачі несучих конструкцій споруди.

Період застигання шару пінополіуретану становить всього до 10 хвилин. Після цього можна наносити другий і наступні шари до моменту отримання розрахованої товщини ізоляції.

Отже, підсумовуючи вищесказане, можна з упевненістю сказати, що характеристики пінополіуретану значно перевершують характеристики сучасних утеплювачів, зокрема:

  • Найнижчий коефіцієнт теплопровідності – 0,019-0,035 Вт/м*К.
  • Відсутність необхідності в додатковій гідроізоляції. 
  • ППУ має низький коефіцієнт вологопоглинання (1% – 3% від всього об’єму води), має закритопористу структуру – близько 90% закритих пор від загального обсягу, забезпечуючи цим гідроізоляцію та надійний захист від вітру і дощу.
  • Безшовність та монолітність покриття ППУ забезпечують повну герметичність та відсутність «містків холоду», щілин, стиків, нерівностей.
  • Стійкість до мікроорганізмів, грибків та гризунів.
  • Легкість – відсутність навантаження на конструкцію.
  • Висока адгезія та еластичність ППУ дає можливість обробляти будь-які поверхні та конструкції різної складності та конфігурації, де інші теплоізоляційні матеріали не можуть ефективно застосовуватися.
  • Монолітність та висока адгезія забезпечують додаткову міцність конструкції.
  • ППУ є важкогорючим та самозатухаючим матеріалом – відноситься до класів горіння Г2, Г3.
  • Не потребує спеціальної підготовки поверхні, додаткових елементів кріплення та матеріалів.
  • Володіє хорошою шумоізоляцією.
  • Екологічний.
  • Термін експлуатації ППУ – 50 років.

 

Якщо ви зацікавлені у покупці утеплення ППУ, вам варто звернутися до надійного постачальника. Це має бути компанія, яка пропонує якісну сертифіковану продукцію. Якщо у вас є питання про той чи інший товар, ви можете звернутися за детальною консультацією до фахівців. Вони вам допоможуть визначитися із покупкою.

Шумоізоляція (звукоізоляція) перекриттів

Простими словами шум – це дратівливі звуки! Наприклад – Ваш сусід вирішив послухати черговий шедевр музичної класики, а Ви в цей час плавно засинаєте, в результаті геніальний твір ставати просто дратівливим шумом.

Основна частина нашого населення мешкає у багатоповерхових квартирних будинках, де змушені співіснувати з людьми, які мешкають по сусідству. Добре, якщо Вам пощастило і сусіди – це адекватні люди, які дотримуються норм проживання, а якщо не пощастило! Якщо Ви стали щасливим власником нової квартири в новобудові, тримайтеся, доведеться терпіти шум від виконання ремонтних робіт кілька років!

 

Шумоізоляція ППУ вентиляційних коробів 

 

 

 

У структурі пінополіуретану всього 4% об’єму займає полімер (поліуретан), а решта – це порожнисті осередки (порожнини та пори), в яких поглинається шум. Шумоізоляція ППУ відмінно підходить для офісних, житлових та виробничих приміщень.

 

Шумоізоляція пінополіуретаном перекриттів

 

Шумоізоляційне покриття з ППУ має термін експлуатації понад 25 років, його можна завдати на поверхні будь-якої форми без додаткових кріплень. Крім цього, ППУ є відмінним утеплювачем. Роботи з нанесення пінополіуретанової шумоізоляції виробляються в рекордно швидкі терміни – 300- 500 кв. в день!

Як отримується пінополіуретан (ппу)

Як виходить пінополіуретан?

 

У цій статті наводиться інформація, що розкриває природу хімічної реакції утворення пінополіуретану, складові компоненти напилювальної системи, а також функції добавок у складі цих компонентів.

 

Сировина являє собою два компоненти – “А” (поліольний компонент) і “Б” (ізоціанат)

У цих композиціях ізоціанатний компонент «Б», як правило, не варійованої складової, з огляду на обмеженість спектра сполук, що містять NCO-групи. Найбільш ефективними з точки зору хімічного зв’язування з гідроксильними групами є такі сполуки:

Існує ряд хімічно активних ароматичних ізоціанатів, вміст NCO-угруповань в яких дозволяє здійснити синтез еластомерів дуже високої молекулярної ваги. До них відноситься толуілендіізоціанат; оскільки метильна група орієнтує замінники  в орто-і пара-положення, існує два типи ізомерів (2,6-толуілендіізоціанат і 2,4-толуілендіізоціанат), що відрізняються не тільки будовою, але й прикладними властивостями еластомерів на їх основі.

Який ППУ застосувати – легкий чи твердий?

Як вибрати пінополіуретан?

 

Пінополіуретан (ППУ) в основному буває двох видів, що принципово відрізняються один від одного властивостями та технічними характеристиками.

 

Жорсткий ППУ із закритими комірками

Легкий ППУ із відкритими комірками

На сьогоднішній день на ринку напилення теплоізоляції існують компанії , які виконують роботи тільки з жорстким ППУ, є компанії , які виконують тільки роботи з напилення легкого ППУ і є універсальні компанії .

 

Начебто матеріал той самий, але чому так по-різному до нього ставляться?

 

Справа в тому, що є професіонали теплотехніки, які працюють на ринку давно і з повним розумінням своєї справи, крім того, вони просувають пінополіуретан на Український  ринок і хочуть максимально ефективно показувати всі властивості і характеристики чудової технології.

 

А є дилетанти, які нічого не розуміють у науці теплоізоляції, працюють нещодавно і просто хочуть заробити на новій перспективній технології. Ці люди можуть легко занапастити ринок ППУ на початковому етапі.

 

Чому це так ?

 

А тут вся справа у двох видах ППУ. Давайте докладніше розберемо кожен із них:

Пінополіуретан із закритими комірками  – це матеріал, який ідеально підходить для нашого Українського клімату. Він є максимально ефективним утеплювачем, у нього найнижчий коефіцієнт теплопровідності (0,02 Вт/мК), він є пароізоляцією, вітрозахистом та має властивості гідроізоляції. ППУ із закритою коміркою дуже легкий і міцний матеріал, утеплюючи ним будь-які об’єкти, виходить додаткове зміцнення конструкції, цей матеріал має відмінну прилипаність до основних будівельних матеріалів (цегла, дерево, бетон, метал, скло, пластик). Якісні матеріали для ППУ містять усередині комірок фреон – це газ, який і є основою утеплення, саме його коефіцієнт теплопровідності нижчий, ніж у повітря та за рахунок нього жорсткі ППУ настільки ефективні.

 

 

Пінополіуретан із відкритою коміркою  – цей матеріал принципово відрізняється від свого побратима. Структура комірок  відкрита, відповідно матеріал є паропроникним, внаслідок кращим шумоізолятором, ніж утеплювачем. У цьому ППУ немає фреону, він заповнений повітрям, відповідно коефіцієнт теплопровідності значно вищий, ніж у жорсткого ППУ. Щільність такого матеріалу в 2 рази нижче, ніж у жорсткого ППУ, за рахунок цього він схожий на поролоні. Звичайно, такий матеріал значно ефективніший за мінеральну вату тому що . покриття теж виходить безшовним, а це дуже важливо. Але товщина такого ППУ повинна бути від 15 до 20 см для забезпечення теплоізоляційних властивостей і обов’язково наявність пароізоляції та гідроізоляційної мембрани з боку вулиці, інакше матеріал поступово накопичуватиме вологи і втрачатиме свою ефективність так само як мінеральна вата.

 

Складного в цьому нічого немає, будь-який підручник із теплофізики дасть усі відповіді!

 

З огляду на те, що відкрито комірчастий ППУ менш щільний, він дешевший, ніж жорсткий. І ось тут розпочинається гра непрофесіоналів!

 

Людей вводять у оману, що відкрито комірковий  ППУ навіть краще за жорсткі пінополіуретан , бо і легше і еластичніше, за рахунок своєї м’якості і має пароізоляційну плівку і його не потрібно захищати пароізоляцією, та й найголовніше – він дешевше, навіщо переплачувати?!!!

 

 

Виявити  такий обман дуже просто:

 

Треба попросити зразок матеріалу у представника компанії  і просто занурити його у воду, Ви відразу відчуєте, що він почав набирати воду і важчати. Те саме можна зробити з «пароізоляційною плівкою», щоб переконатися, що вона паропроникна і не несе властивості пароізоляції. На чарку з водою поставте зразок легкого ППУ верхньою плівкою донизу, а потім переверніть чарку і побачите, як через цю «пароізоляційну» плівку і через весь шар ППУ протікає вода.

Ключові відмінності ППУ з відкритою та закритою коміркою .

 

Пінополіуретан з відкритою коміркою застосовується для  приміщень де є хороша вентиляція та немає різких перепадів температури   це:

  • каркасні будинки ,
  • мансардні приміщення ,
  • міжкімнатні перегородки ,
  • вентильовані фасади .

Завдяки тому , що це дихаючий матеріал він  дуже добре  працює , як утеплювач з  дерев’яними  поверхнями.

 

Пінополіуретан з закритою коміркою найбільше застосовується , як утеплювач та гідроізоляція для :

  • фундаменту
  • покрівлі
  • ємностей
  • під заливку стяжки
  • фасаду
  • ангарних приміщень
  • холодильних камер та ін..

 

Для отримання консультації стосовно вибору утеплювача для Ваших потреб звертайтесь до Profub  , кваліфіковані фахівці допоможуть Вам підібрати утеплювач та виконають  роботи по утепленню та гідроізоляції на професійному рівні за мінімальний термін.

Контакти

Для отримання консультації стосовно вибору утеплювача для Ваших потреб звертайтесь до Profbud, кваліфіковані фахівці допоможуть Вам підібрати утеплювач та виконають роботи по утепленню та гідроізоляції на професійному рівні за мінімальний термін.

+380501402728
+380670085519

Ми на карті